Zaproszenie na spektakl "Tysiące nocy i jeden dzień". Na rynku w Górznie, 14 sierpnia o 16:00 i 18:00. 3-ego sierpnia rozpoczęły się dwutygodniowe warsztaty teatralne w ramach programu Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego "Lato w teatrze" (ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Organizatorem jest Fundacja Win-Win, partnerem Gminny Ośrodek Kultury w Górznie.

Blisko 30-oro dzieci uczestniczy w codziennych 6-cio godzinnych zajęciach pod okiem specjalistów: Joanna Scheuring-Wielgus (pomysłodawczyni, prezes Fundacji Win-Win), Ewelina Marciniak (reżyser teatralna), Mateusz i Maja Kwiatkowscy (mieszkający na Fiałkach muzycy), Ola Śnieżek (fotograf), Marcin Nenko (muzyk w zespołach: "Chłopcy Kontra Basia" i "Recycling Band") i Agnieszka Drelich-Magdziak (pedagog, animator kultury). Na zakończenie warsztatów, w piątek 14 sierpnia, pokazany zostanie dwukrotnie (o 16:00 i 18:00) spektakl pt. „Tysiące nocy i jeden dzień”.

Na bieżąco uzupełniamy informacje o postępach w warsztatach na stronie internetowej www.gorznolwt.blogspot.com.

Przerwy wspierają rodzice uczestniczących dzieci przepysznymi domowymi ciastami. Dziękujemy.