Ferie 2015, dzień pierwszy. Rozpoczęliśmy wernisażem zdjęć z parku. Potem szkolenie, panią Magdę Kochańską z parku zastąpił pan Tomasz Górny również pracownik z parku. Szkoliliśmy się z robienia zdjęć, jak uzyskać lepszą jakość, jak kadrować, jakich błędów się wystrzegać, poznaliśmy m.in. pojęcia takie jak głębia, ogniskowa, balans bieli i wiele innych specjalistycznych fotograficznych wyrażeń. A to dopiero początek, jutro ruszamy w teren...

[Galeria zdjęć]

Ferie 2015 dzień drugi. ZIMNO! Ale mamy ładne słońce. Nie ustrzegliśmy się podstawowego błędu - pełnego naładowania akumulatorów! Polowanie na ciekawe ujęcia postanawiamy podzielić na dwie części pomiędzy którymi posililiśmy się i ogrzaliśmy się ciepłą herbatą.

Relacji foto z trzeciego dnia nie ma, ale zapewniamy Was, że była to żmudna praca wyboru zdjęć, oczywiście tych udanych, zgrywanie ich na płytkę (każdy otrzymał swoje zdjęcia) oraz wybieranie trzech, które wywołamy w formacie A4. Prezentacja w sobotę 21 lutego ok 9:00 w GOK-u, przed i w trakcie gry terenowej, na którą serdecznie wraz z parkiem zapraszamy.https://www.facebook.com/events/1536872486563336/?ref=22

A teraz oczekujemy studentów wolontariuszy z PROJEKTORA!