To już po raz 7 GOK w Górznie organizujemy "Lata w teatrze". W "teatralną przygodę" wyruszyliśmy wraz z grupą uczestników 20 lipca w Gołkowie, gdzie we współpracy ze Niepubliczną Szkołą Podstawową w Gołkowie odbywają się warsztaty cyrkowe, muzyczne, teatralne i fotograficzne. W tym roku, po raz drugi, realizujemy "Lato w teatrze +", jako jedna z 4 instytucji w Polsce. Formuła "+" polega na przeprowadzeniu projektu w partnerstwie z inną instytucją, która do tej pory nie brała udziału w projekcie. W zeszłym roku był to MGOK Lidzbark, a w tym, naszym partnerem jest Gminne Centrum Kultury i Biblioteka z Płośnicy. Na zakończenie warsztatów, w piątek, 31 lipca na pewno przygotujemy dla Państwa niespodziankę. Szczegółowe informacje już wkrótce poprzez znane Państwu kanały informacji (plakat, gablota, media społecznościowe, strona internetowa).