Trzeci, podobnie jak pierwszy (dla przedszkolaków i klas 1-3) i drugi dla szerszej publiczności, pokaz spektaklu "Nie ma tego złego" w wykonaniu górznieńskiego teatru międzypokoleniowego (jeszcze bez nazwy), zgromadził liczną grupę wielbicieli. Wszystkie możliwe krzesła były zajęte, a Ci co nie mogli znaleźć miejsca na krzesłach posiłkowali się ustawionymi pod ścianami ławkami albo stali. Całość świetnie zagrana, z humorem i swobodą, co rusz powodowała, że ręce widowni same składały się do oklasków. Przypomnę tylko, że występujący na scenie, dopiero od kilku miesięcy, stawiają swoje już nie kroczki, a można powiedzieć kroki na teatralnych deskach. Wszystko pod czujnym okiem opiekunek grupy pań Urszuli Borowskiej, Marioli Janowskiej i Anny Mówińskiej. Wielu na widowni zadawało pytania: Co dalej?

[Galeria zdjęć]

Jaka sztuka następna? Aktorzy są pełni entuzjazmu, zapału do gry i chęci pokonywania kolejnych wyzwań. Trzymamy kciuki za dalsze kroki. W galerii znajdziecie Państwo kilkanaście zdjęć autorstwa Chris'a Wright'a.