W związku z realizacją przez GOK projektu pn. "GOK Górzno - dokumentacja techniczna" z programu "Infrastruktura domów kultury" finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury zapraszamy Państwa do dzielenia się swoimi sugestiami, opiniami, pomysłami na temat modernizacji budynku GOK. Każdy pomysł jest ważny, niemniej jednak nie obiecujemy, że spełnimy wszystkie Państwa pomysły. Pragniemy również poinformować, że firmą wybraną na podstawie złożonych ofert, realizującą przygotowanie całości dokumentacji będzie "DK Projektowanie mgr inż. Daniel Kwiatkowski".

Czekamy na Państwa w godzinach otwarcia ośrodka, ponadto możecie Państwo zostawić nam swoje komentarze na naszym profilu Facebook'owym albo wysłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.